czwartek, 18 sierpnia 2016

Crashed. W zderzeniu z miłością – K. Bromberg

Są takie serie, które czyta się z zapartym tchem, które tak wciągają do swojego świata, że nie ma możliwości, by czekać z lekturą kolejnej części. Driven jest właśnie taką serią. Po tak mocnym zakończeniu drugiego tomu, nie dałabym rady odwlekać w czasie lektury kolejnej części zatytułowanej Crashed.

Kiedy wreszcie zaczęło się między nimi układać, a Colton uchylił przed Rylee drzwi do swojego serca, dramatyczne wydarzenia na torze na Florydzie postawiły wszystko pod ogromnym znakiem zapytania. Wypadek z udziałem samochodu Coltona wyglądał naprawdę groźnie. Czy wyjdzie z tego cało? Czy wreszcie Rylee i Coltonowi uda się wyprowadzić ich związek na prostą? O tym przeczytacie w ostatniej części trylogii.

Fueled zakończyło się w takim momencie, iż musiałam od razu sięgnąć po Crashed. Tym samym trzeci tom zyskał naprawdę mocny i trzymający w napięciu początek. Wraz z Rylee przeżywałam jej niepokój o zdrowie Coltona, a jakby tego było mało, autorka jeszcze podgrzewała atmosferę scenami, które potrafiły porządnie zszokować.

Cała fabuła najeżona jest zwrotami akcji. Pojawia się wiele problemów, z którymi bohaterowie muszą sobie poradzić, niekiedy wręcz igrając ze śmiercią. Dzieje się naprawdę sporo, chyba nawet więcej niż w każdym z poprzednich tomów. Czasami miałam aż wrażenie, że podczas pisania autorce przyświecała myśl "jakby tu im jeszcze dokopać w tym ostatnim tomie". Limit nieszczęść, jakie mogą spotkać tych dwoje, K. Bromberg wyczerpała maksymalnie.

Colton i Rylee jeszcze bardziej dojrzewają. Każda z przezwyciężonych przeciwności umacnia ich związek, który wchodzi na wyższy poziom. Obydwoje są dla siebie niczym koła ratunkowe, które ratują to drugie przez pójściem na dno. Przyjemnie było obserwować, jak wspólnie wyprostowują swoje sprawy.

Fueled to naprawdę świetne zakończenie historii Rylee i Coltona. Finał był po prostu cudowny. Każda romantyczna będzie nim urzeczona. To taka wisienka na torcie.
Choć opowieść o Coltonie i Rylee dobiegła końca, nie oznacza to jednak, że z postaciami, które zdążyliśmy polubić, rozstajemy się na dobre. K. Bromberg napisała kilka kolejnych książek, których bohaterami są osoby, jakie przewijały się w życiu dwojga naszych bohaterów. Ich recenzji również możecie się tutaj spodziewać.

MOJA OCENA: 8/10

Po raz kolejny muszę to powiedzieć: Driven to jedna z lepszych serii erotycznych, jakie czytałam. Naprawdę zasługuje na uwagę. Polecam!
Zaczytanego dnia,


Szczegółowe informacje:
Tytuł: "Crashed. W zderzeniu z miłością"
Autor: K. Bromberg
Tytuł oryginalny: "Crashed"
Tłumaczenie: Marcin Michnik
Seria: Driven – tom III
Wydawnictwo: Septem
Rok wyd.: 2015
Stron: 504
Oprawa: miękka
Cena okładkowa: 39,90 zł


Za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki dziękuję wydawnictwu Septem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Informacja
Na blogu zainstalowany jest zewnętrzny system komentarzy Disqus. Więcej o nim w Polityce Prywatności.