niedziela, 14 sierpnia 2016

Tydzień z Colleen Hoover #7: KONKURS: Szukajcie, a znajdziecie

Tydzień z Colleen Hoover dobiega końca, a to oznacza zapowiadany przeze mnie konkurs. Chcielibyście wygrać egzemplarz Never never, najnowszej powieści Colleen Hoover i Tarryn Fisher? A więc zapraszam do wzięcia udziału! :)

Przez cały tydzień, wraz z postami związanymi z twórczością Colleen Hoover, ujawniałam po jednym elemencie hasła konkursowego. Wszystkie posty Tygodnia z Colleen Hoover znajdziecie tutaj. Pora zatem na ostatnią część układanki.

element hasła #7:
"EMOCJI"

Waszym zadaniem, jeśli chcecie mieć szansę wygrać książkę, jest poskładanie hasła konkursowego, jak to się mówi, do kupy i wysłanie go na mój adres mailowy. :) To wszystko. Żadnego zgłaszania się w komentarzach, żadnego pisania ciekawej odpowiedzi, żadnego rysowania, robienia zdjęć czy czegokolwiek innego. Zwycięzcę wylosuję spośród nadesłanych prawidłowych odpowiedzi. Takiego konkursu chyba jeszcze nie było, więc mam nadzieję, że chętnie weźmiecie w nim udział. :)
Proszę o nie wpisywanie hasła w komentarzach. Gdyby ktoś wpisał i tak je zaraz usunę, ale po co robić mi dodatkową robotę, prawda? ;) Wszelkie informacje o konkursie w zasadach poniżej. :)


Zasady konkursu:
1. Organizatorką konkursu i sponsorką nagrody jestem ja, właścicielka bloga Zaczytana Dolina.
2. Nagrodą w konkursie jest książka Never never autorstwa Colleen Hoover i Tarryn Fisher. W konkursie wygrywa jedna osoba.
3. W konkursie udział może wziąć każdy, kto posiada adres korespondencyjny na terenie Polski
4. Aby wziąć udział w konkursie, należy ułożyć złożone z siedmiu elementów hasło konkursowe, którego elementy znajdują się w siedmiu postach cyklu Tydzień z Colleen Hoover. Ułożone hasło należy przesłać e-mailem na adres mailowy
marta.tadych@gmail.com
a w tytule maila wpisać: Konkurs z Colleen Hoover. W mailu wystarczy podpisać się imieniem i nazwiskiem, proszę nie podawać danych adresowych.
5. Zwycięzca zostanie wylosowany spośród osób, które prześlą prawidłowe hasło konkursowe.
6. Konkurs trwa od 14.08 do 20.08 do godziny 23:59.
8. Zwycięzca zostanie ogłoszony w tym poście, w ciągu trzech dni od daty zakończenia rozdania.
9. Po ogłoszeniu zwycięzcy wyślę do niego maila z prośbą o adres do wysyłki nagrody. Jeśli w ciągu trzech dni nie otrzymam odpowiedzi, nagrodę otrzyma kolejna wylosowana osoba.
10. Jako organizatorka, zastrzegam sobie prawo do zmiany zasad konkursu w czasie jego trwania.
11. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.
12. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr4, poz. 27 z późn. zm.)


Mam nadzieję, że podobał Wam się Tydzień z Colleen Hoover na moim blogu. Jeszcze raz zachęcam Was do wzięcia udziału w konkursie. :)
Zaczytanego dnia,
Wyniki konkursu
W konkursie wzięły udział 42 osoby. Bardzo cieszę się z takiego zainteresowania i serdecznie dziękuję Wam za wszystkie zgłoszenia. :) Książkę Never never otrzymuje:
Weronika Musialska
Serdecznie gratuluję! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Informacja
Na blogu zainstalowany jest zewnętrzny system komentarzy Disqus. Więcej o nim w Polityce Prywatności.