sobota, 28 maja 2016

Nie tylko zaczytane polecajki #15

Witam Was serdecznie w ten sobotni poranek. Trochę czasu minęło od ostatniego postu z polecajkami, pora więc to nadrobić. Macie odrobinę czasu? A więc zapraszam Was na przegląd piętnastych już polecajek z wygrzebanymi w sieci linkami. :)

  • Na początek oczywiście quiz. Jeśli lubicie synonimy, to coś dla Was. Czy potraficie zastąpić w zdaniu jeden wyraz i nie zmienić jednocześnie jego znaczenia? Piętnaście pytań przed Wami. Mnie udało się odpowiedzieć poprawnie na wszystkie pytania. A jak Wam pójdzie? Sprawdźcie! :)

  • Uwielbiam quizy i dlatego kolejny link to drugi quiz. Tym razem jest to test ze znajomości gramatyki. Poradzicie sobie z trzynastoma pułapkami gramatycznymi? Ja uzyskałam wynik 10/13. A jak Wam pójdzie? Sprawdźcie! :)

  • Do premiery filmu Zanim się pojawiłeś zostały niecałe dwa tygodnie. Ekipa filmowa bardzo się ze sobą zżyła i świetnie bawiła przy kręceniu filmu, o czym możecie się przekonać, zaglądając w kolejny link. Sam Claflin i Emilia Clarke są nie do podrobienia. :D


  • Kolejny link dla potteromaniaków. 23 pomysły na udekorowanie domu z magicznymi akcentami. Kilka z nich chętni widziałabym u siebie. :)

  • A teraz jeden z najbardziej pozytywnych filmików, jakie widziałam w ostatnim czasie. :D Candace Payne zrobiła sobie urodzinowy prezent. Jako ogromna fanka Gwiezdnych wojen kupiła sobie maskę Chewbacci, która po otwarciu buzi, wydaje charakterystyczne dźwięki. Candace chciała pokazać znajomym, że kupiła ją dla siebie, a nie dla dzieci, nakręciła więc filmik, w którym po raz pierwszy ją zakłada. Tak ją to rozbawiło, że nie mogła przestać się śmiać, a filmik, który wrzuciła na Facebooka, zaczął krążyć, przez weekend zaliczając ponad 140 milionów odsłon. Trudno nie podzielić entuzjazmu kobiety. :D


  • Oglądacie Grę o tron? Oglądaliście piąty odcinek szóstego sezonu? Jeśli tak, wiecie, co się stało. Twórcy serialu przepraszają za to, co zrobili. ;)Na dzisiaj to byłoby na tyle. Mam nadzieję, że Wam się podobało. :)
Zaczytanego dnia,


Informacja
Na blogu zainstalowany jest zewnętrzny system komentarzy Disqus. Więcej o nim w Polityce Prywatności.