sobota, 19 marca 2016

Tanie czytanie #2: Przegląd promocji

Okres przed Wielkanocą to świetna okazja, by zrobić promocje książkowe. Weekend podobnie. W zasadzie każda okazja jest dobra, by nas, książkoholików, rozpieścić sporymi rabatami. Dwa tygodnie temu, w pierwszym odcinku Taniego czytania, pokazałam Wam kilka książek w cenach poniżej 20 zł. Dzisiaj mam dla Was coś innego, ale równie kuszącego. Oto przed Wami przegląd promocji w księgarniach internetowych. Przy niektórych trzeba się spieszyć, bo obowiązują tylko w ten weekend. Jeśli jesteście ciekawi, co i gdzie można taniej kupić, zapraszam. :)

znak.com.pl
Promocja weekendowa, tak więc spieszcie się, bo z nastaniem poniedziałku będzie jedynie wspomnieniem. Możecie liczyć na rabaty od 33% do 45% na wszystkie książki. Kliknięcie w grafikę przeniesie Was na stronę promocji.


empik.com
Promocja trwająca tylko do niedzieli. Wybrane tytuły w rabacie do -40%. Kliknięcie w grafikę przeniesie do listy książek w promocji.


muza.com.pl
Muza kusi promocją wielkanocną. Sporo tytułów nią objętych, a książki kupić można w cenie poniżej 20 zł. Kliknięcie w obrazek przeniesie do strony promocji.


matras.pl
W Matrasie możecie kupić książki w przedsprzedaży. Gorące nowości wiosny w promocji z rabatem -28%. Jeśli chcecie zobaczyć, które tytuły się w niej znalazły, kliknijcie w grafikę.


swiatksiazki.pl
Świat Książki przygotował promocję z wielkanocnymi inspiracjami dla młodszych i starszych. Znajdziecie w niej nie tylko książki. Szczegóły po kliknięciu w grafikę.


taniaksiazka.pl
Książki z listy objęte są promocją -30%. Kupując dwie książki, otrzymujemy na nie rabat -50%. Trzy książki to już rabat -55%, a cztery to z kolei -60%. Promocja trwa do 3 kwietnia. Lista tytułów po kliknięciu w grafikę.


bonito.pl
Z okazji 10 urodzin bonito.pl, księgarnia przygotowała promocję na wybrane tytuły. Rabat -35%, ale uwaga, promocja trwa tylko do jutra. Więcej po kliknięciu w grafikę.No i to byłoby na tyle. Brzmi kusząco, prawda? Skorzystacie z którejś z promocji? :)
Zaczytanego dnia,


Informacja
Na blogu zainstalowany jest zewnętrzny system komentarzy Disqus. Więcej o nim w Polityce Prywatności.