czwartek, 21 lipca 2016

KONKURS: Jaką książkę zabierzesz ze sobą na bezludną wyspę?

Słońce ogrzewające skórę, błękit krystalicznie czystego morza, delikatna morska bryza owiewająca twarz, ciepły piasek pod stopami, boski spokój niezmącony hałasami cywilizacji, masa wolnego czasu i... książka. A nawet trzy. Jakie tytuły zabrałabym ze sobą, gdybym trafiła na bezludną wyspę? Zaraz Wam to zdradzę, a potem zaproszę do wzięcia udziału w wakacyjnym konkursie. :)

Gdybym miała znaleźć się na bezludnej wyspie, zabrałabym ze sobą:

Dlaczego wybrałabym ten tytuł?
Po pierwsze: to w końcu Sherlock Holmes, więc nie ma mowy o nudzie. :)
Po drugie: byłoby naprawdę sporo do czytania, bo zbiór ten zawiera wszystkie opowiadania i nowele, jakie o Sherlocku wyszły spod pióra Arthura Conan Doyle'a.
Po trzecie: ta książka to prawdziwa cegła i w razie kłopotów, mogłaby posłużyć za broń. ;)


Zanim się pojawiłeś – Jojo Moyes
Dlaczego wybrałabym ten tytuł?
Bardzo przeżyłam lekturę tej książki i nadal jestem pod jej wrażeniem. Lubię czasem wrócić do niektórych jej fragmentów, czy to tych zabawnych, czy to tych, które doprowadziły mnie do łez. To naprawdę świetna powieść i nie miałabym nic przeciwko temu, by przeczytać ją jeszcze (niejeden) raz. :)


Duma i uprzedzenie – Jane Austen
Dlaczego wybrałabym ten tytuł?
Romans wszech czasów Jane Austen, mimo iż liczy sobie już dobre 200 lat, nadal potrafi zachwycić i oczarować. Trudno stwierdzić, które z dwojga bohaterów jest bardziej dumne, a które bardziej uprzedzone, nie można jednak odmówić siły charakteru zarówno Elizabeth, jak i panu Darcy. Te dwie osobowości nakreślone są po mistrzowsku, a relacja, jaka między nimi się tworzy, to istny majstersztyk. Ta powieść zdecydowanie pozostanie w mojej pamięci na zawsze i chętnie bym ją sobie odświeżyła.


Tak prezentują się moje trzy typy. A teraz pora oddać Wam głos. :)

KONKURS
Dzięki uprzejmości księgarni internetowej Gandalf.com.pl mam dla trzech z Was bony o wartości 30 zł każdy do zrealizowania na stronie księgarni. Co musicie zrobić, by wgrać taki bon? Wystarczy w komentarzu pod tym postem odpowiedzieć na pytanie:

Jaką książkę zabrałbyś ze sobą na bezludną wyspę?
(odpowiedź uzasadnij w max. 4 zdaniach)

Zasady konkursu:
1. Aby wziąć udział w konkursie, w komentarzu wyłącznie pod tym postem należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Odpowiedzi bez uzasadnienia nie będą brane pod uwagę.
2. Konkurs trwa od 21.07.2016 r. do 27.07.2016 r. do godziny 23:59.
3. Wyniki konkursu, w których wyłonię trzy najciekawsze odpowiedzi, ogłoszę w osobnym poście na moim blogu w ciągu 3 dni od daty zakończenia jego trwania.
4. Do wygrania są 3 vouchery o wartości 30 zł (wygrywają trzy osoby) do zrealizowania w księgarni internetowej Gandalf.com.pl, która jest sponsorem tego konkursu.
5. W konkursie mogą wziąć tylko osoby, które posiadają adres korespondencyjny na terenie Polski.
6. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy konkursu muszą napisać do mnie e-maila w celu otrzymania nagrody.
7. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr4, poz. 27 z późn. zm.)
8. Udział w konkursie oznacza akceptację jego zasad.


Zachęcam Was serdecznie do wzięcia udziału, bo nagroda jest całkiem atrakcyjna, a nie trzeba zrobić dużo, by mieć szansę ją zdobyć. :) Powodzenia! :)
Zaczytanego dnia,


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Informacja
Na blogu zainstalowany jest zewnętrzny system komentarzy Disqus. Więcej o nim w Polityce Prywatności.