czwartek, 13 października 2016

Nowości wydawnictwa Papierowy Księżyc

Kontynuacje serii wydawanych przez wydawnictwo Papierowy Księżyc to coś, na co czeka z niecierpliwością wielu czytelników. Od wczoraj możecie znaleźć w księgarniach trzecie tomy dwóch serii – Trylogii Cienia oraz Kronik Dziwnego Królestwa. Więcej szczegółów dotyczących obydwu tych książek znajdziecie poniżej.

Władca Cienia
Tytuł oryginału: Shadow's Master
Autor: Jon Sprunk
Seria: Trylogia Cienia, tom III
Format: 143x205 mm
Oprawa: miękka
Liczba stron: 500
Tłumaczenie: Marcin Moń
ISBN: 978-83-65568-04-5
---------------
Władca Cienia to epickie zakończenie pełnej akcji trylogii Jona Sprunka – przygodowej serii fantasy dla fanów twórczości takich autorów jak Brent Weeks, Brandon Sanderson czy Scott Lynch.
Historia płatnego zabójcy Caima, osadzona w mrocznym uniwersum, obfituje w dynamiczne zwroty akcji, intrygi i śmiercionośne pojedynki.
Władca Cienia to mroczne fantasy spod znaku magii i miecza, które trzyma w nieustannym napięciu do ostatnich stron.

***

Kraina śmierci i cienia, w której przetrwają tylko najsilniejsi. Tam właśnie musi udać się Caim, aby zgłębić dręczące go tajemnice.
Uzbrojony tylko w swoje noże, wyrusza z garstką towarzyszy do świata wiecznej nocy, gdzie nigdy nie widuje się słońca i gdzie cios może nadejść z każdej strony.

Po zakopaniu ojcowskiego miecza Caim zaznał odrobiny spokoju, lecz głęboko na północy czeka na niego niepojęta potęga.

Aby odnieść sukces, Caim będzie musiał zrobić coś więcej niż tylko przetrwać. Będzie musiał stawić czoło Władcy Cienia.

***

„Jon Sprunk łączy bogate detale wykreowanego świata fantasy z pełnokrwistymi charakterami bohaterów i dynamiczną akcją.”
– Maria V. Snyder, autorka bestselleru „Siła trucizny”

„Mroczne fantasy oparte na świetnej historii, przepełnione akcją. Zwroty akcji będą cię trzymać przyklejonego do książki...”
– The Ranting Dragon

„Fani Brenta Weeksa i Brandona Sandersona z pewnością znajdą tu wiele dla siebie.”
– Mad Hatter


Na przekór przeznaczeniu
Autor: Oksana Pankiejewa
Seria: Kroniki Dziwnego Królestwa, tom 3
Format: 143x205
Oprawa: miękka
Liczba stron: 504
Tłumaczenie: Marina Makarevskaya
ISBN: 978-83-61386-97-1
---------------
Na przekór przeznaczeniu to trzeci tom niezwykłego cyklu fantasy autorstwa Oksany Pankiejewej, który spodoba się wszystkim fanom Olgi Gromyko i miłośnikom fantastyki pochodzącej zza naszej wschodniej granicy. Poprzednie tomy to: Przekraczając granice i Pierwszy dzień wiosny.

Kroniki Dziwnego Królestwa to cykl urzekający humorem, mnogością wątków i postaci, wędrówkami między światami równoległymi, złożonością intryg i tajemnic oraz niepowtarzalnym stylem, który czyni obcowanie z prozą Oksany Pankiejewej niepowtarzalną czytelniczą przygodą. Autorka stworzyła tak barwny i rozbudowany świat, że jego odkrywanie jest prawdziwą gratką dla miłośników gatunku.

***

Dać królewskie słowo honoru – nic prostszego, ale ożenić się w ciągu trzech miesięcy, kiedy narzeczona nawet nie majaczy na horyzoncie? A raczej narzeczonych jest tyle, że nie wiadomo którą wybrać, żeby potem nie żałować do końca życia.
Gorsi są chyba tylko nieproszeni jasnowidze, którzy mają ochotę zepsuć nadchodzący ślub smutnymi proroctwami o nadciągającej tragedii. Co robić? Złamanie słowa honoru jest dla Szellara niemożliwe, ale można przecież sprzeciwić się przeznaczeniu.

W tym pasjonującym cyklu każdy kolejny tom przynosi nowe wątki, co sprawia, że jest to niezapomniana czytelnicza przygoda pełna niespodzianek.

***

I jak? Są tutaj osoby, które ucieszyła ta informacja? :)
Przyjemnego zaczytania,


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Informacja
Na blogu zainstalowany jest zewnętrzny system komentarzy Disqus. Więcej o nim w Polityce Prywatności.