sobota, 1 kwietnia 2017

Czytelnicze podsumowanie marca 2017

Marzec, a tym samym także pierwszy kwartał tego roku, już za nami. Jak oceniłabym ten miesiąc? Czytelniczo – meh, miałam nadzieję, że uda mi się przeczytać więcej niż w lutym i poległam. Blogowo – jest ok, statystycznie co drugi dzień pojawiał się post, napisałam więcej niż w poprzednich miesiącach tego roku. Tak więc może powiedzieć, że ogólnie marzec był w porządku, ale szału nie ma.

W marcu, podobnie jak w lutym, przeczytałam sześć książek. Były to kolejno:
  • I obiecuję ci miłość Marta W. Staniszewska (5/10) – recenzja
  • Hormonia Natasza Socha (8/10) – recenzja
  • Dziecko last minute Natasza Socha (7/10) – recenzja
  • Kobiety ciężkich obyczajów Natasza Socha (8/10) – recenzja
  • Grom i szkwał Jacek Łukawski (6/10) – recenzja
  • Naznaczeni śmiercią Veronica Roth – recenzja wkrótce
Suma przeczytanych stron to 2.312, co daje około 74 strony dziennie. Troszeczkę lepiej, niż w lutym, ale chcę więcej. Gdzie te czasy, kiedy czytałam po osiem książek miesięcznie? :/
Nie jestem w stanie wyłonić najlepszej książki, bo zarówno Hormonia, jak i Kobiety ciężkich obyczajów podobały mi sie najbardziej i nie potrafię zdecydować, która była lepsza. Najgorszą książką miesiąca jest I obiecuję ci miłość, które zirytowało mnie postacią głównej bohaterki.

W marcu pojawiło się na blogu także kilka recenzji książek przeczytanych w lutym:
  • Silver. Trzecia księga snów Kerstin Gier – recenzja
  • Ułaskawienie Emma Chase – recenzja
  • Zima Muminków Tove Jansson – recenzja
  • Ponad wszystko Nicola Yoon – recenzja
A tak prezentuje się stosik przeczytanych w marcu książek:


Co poza tym na blogu? Dziewięć postów to same recenzje, ale znalazło się także kilka innych rzeczy. Po pierwsze: unboxing Epikboxa w poście Lutowy (spóźniony) Epikbox. Po drugie: czytelnicze plany na wiosnę w poście 5 książek na wiosnę. Po trzecie: moje odczucia po obejrzeniu filmu Piękna i Bestia w poście Pod wrażeniem: Piękna i Bestia. Na koniec miesiąca pojawiły się także standardowo Zaczytane zapowiedzi i Stosik.

Trochę statystyki:
Dziękuję Wam serdecznie, że przyczyniacie się do tego, iż te statystyki rosną. Dziękuję za każdą odsłonę, każdy komentarz, lajki i obserwacje! :)

Na koniec muszę Wam się pochwalić, że ostatnio dostaję coraz więcej propozycji współpracy. Oczywiście, nie każdą przyjmuję, ale miło jest, kiedy to do ciebie zgłaszają się wydawnictwa, autorzy czy portale. :)

No i tak wyglądał mój czytelniczy i blogowy marzec. Proszę, kwietniu, bądź dla mnie dobry i pomóż mi przeczytać jeszcze więcej! ;)
A jak Wam minął marzec? Ile książek udało Wam się przeczytać? Zapraszam do komentowania! Możecie również, jeśli chcecie, w komentarzach wstawiać linki do Waszych podsumowań miesiąca. :)
Do zaczytania,


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Informacja
Na blogu zainstalowany jest zewnętrzny system komentarzy Disqus. Więcej o nim w Polityce Prywatności.