O mnie

Witajcie na moim blogu! Mam na imię Marta i mam 29 lat. Uwielbiam czytać fantastykę, young adult, new adult, paranormal romance, książki przygodowe, ale nie ograniczam się tylko do tych kategorii. Z przyjemnością sięgnę po powieść obyczajową, historyczną bądź kryminał. Czasem wystarczy ciekawy opis, czy interesująca okładka, bym chciała sięgnąć po daną książkę. Nie czytam książek o tematyce religijnej, sportowej oraz poradników. Trzymam się z dala od książek tzw. "celebrytów".

Chciałabym móc opowiedzieć, jak to moje zamiłowanie do czytania zaczęło się w dzieciństwie i trwa aż do dziś. Niestety, to byłoby kłamstwo. Na nowo odkryłam książki dopiero około 4 lata temu. Od tamtego czasu nadrabiam stracony czas (a przynajmniej się staram). Jest tyle książek, które chciałabym przeczytać, a każdy miesiąc wydłuża tę listę.

Pomysł, by założyć bloga, podsunął mi znajomy. Początkowo byłam raczej na "nie", w końcu jest tyle różnych blogów recenzenckich. Potem jednak stwierdziłam, że dlaczego nie? W ten sposób mogę podzielić się wrażeniami z przeczytanych książek. Może ktoś zechce to przeczytać? Tak powstała Zaczytana Dolina. Mam nadzieję, że Wam się tutaj spodoba i będziecie zaglądać częściej. :)


Kontaktmarta.tadych@gmail.com
Informacja
Na blogu zainstalowany jest zewnętrzny system komentarzy Disqus. Więcej o nim w Polityce Prywatności.