czwartek, 23 lipca 2015

Lipcowy stosik, czyli nowe nabytki


Dzisiaj dostałam zamówioną paczkę z nowymi książkami i stwierdziłam, że skoro już raczej nic więcej w lipcu nie zasili mojej biblioteczki, mogę napisać już post ze stosikiem. W tym miesiącu kupiłam dziewięć książek.

Pierwsze dwie nabyłam w merlinie. Zwykle nie robię tam zakupów, bo ceny są wysokie, ale od czasu do czasu uda mi się zdobyć bon na 40 złotych do tego właśnie sklepu, tak więc korzystam z okazji. Książkami tymi są Niezłomni C.J. Daugherty (recenzja) oraz Zakręceni Emmy Chase (recenzja).


Trzecią książkę kupiłam w Auchanie za całe 7 złotych. Jest to kieszonkowe wydanie Lolity Vladimira Nabokova. O tych trzech książkach pisałam co nieco w tym poście --> klik.


Kolejne książki pochodzą z dzisiejszej przesyłki. Po raz drugi korzystałam z księgarni czytam.pl i po raz drugi jestem bardzo zadowolona. Pierwsze dwie to prawdziwe okazje. Księgarnia spełnionych marzeń Katariny Bivald kosztowała mnie 6 zł, natomiast Między książkami Gabrielle Zevin - 7 zł. Lubię czytać powieści, w których tłem są księgarnie i książki, dlatego się na nie skusiłam. Nawet jeśli nie przypadną mi zbytnio do gustu, nie będę żałowała.


Kolejne dwa tytuły z paczki to Na południe od granicy, na zachód od słońca Harukiego Murakamiego oraz Rywalki Kiery Cass. Nie czytałam jeszcze Murakamiego i jestem bardzo ciekawa jego stylu, więc skusiłam się na jedną z jego książek. Chciałabym przeczytać kilka z jego powieści, ale najpierw trzeba zacząć od jednej, by sprawdzić, czy się z tym panem polubimy. Rywalki to książka, o której słyszę wszędzie. Wszędzie ją widzę, więc chcę się przekonać, czy i mnie spodoba się świat stworzony przez Kierę Cass.


Ostatnie dwie książki to coś, na co czekałam z niecierpliwością - Mara Dyer. Przemiana oraz Mara Dyer. Zemsta Michelle Hodkin! Pierwsza część trylogii - Mara Dyer. Tajemnica (recenzja) mnie urzekła i nie mogę się doczekać, by poznać kontynuację tej intrygującej powieści. Czytam obecnie Złodziejkę książek i gdy tylko ją skończę, zabieram się za te cudeńka.


Tak prezentuje się mój lipcowy stosik:


Jestem z niego bardzo zadowolona i (jak zawsze) nie mogę doczekać się, by je wszystkie przeczytać. A Wy? Czytaliście którąś z tych książek? Jak Wam się spodobała? Zachęcam do komentowania!

Informacja
Na blogu zainstalowany jest zewnętrzny system komentarzy Disqus. Więcej o nim w Polityce Prywatności.