środa, 16 maja 2018

3 lata bloga

16 maja to dla Zaczytanej Doliny data kluczowa. Tego dnia, dokładnie trzy lata temu, mój blog zaistniał w sieci. Niewyobrażalne, że tyle czasu już minęło. Kiedy to się stało? Co prawda ostatnie pół roku było okresem spowolnienia, bo nie ukrywam, że nie zawsze mam wenę do tego, by pisać, ale hej, nadal tutaj jestem, mimo wszystko, a to jest najważniejsze.

Przez te trzy lata Zaczytania Dolina ładnie się rozwinęła. Pojawiły się na niej 496 postów, w tym aż 260 recenzji książek 149 różnych autorów. Blog został wyświetlony 379.961 razy i zaobserwowany przez 408 osób. W mediach społecznościowych również zyskał nieco obserwatorów: na Twitterze – 534, na Facebooku – 920, na Instagramie – 2.250. Udało mi się nawiązać wiele rewelacyjnych współprac z wydawnictwami i autorami, które zaowocowały wieloma wspaniałymi książkami.

Żadna z tych rzeczy nie mogłaby się jednak udać, gdyby nie Wy, drodzy czytelnicy, za co ogromne:
DZIĘKUJĘ!!!
(i po cichutku liczę na jeszcze więcej 😉)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj w Zaczytanej Dolinie!
Cieszę się, że tutaj zawitałeś. Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad. Każdy komentarz jest dla mnie ważny i sprawia mi ogromną radość. Dzięki nim mogę również dowiedzieć się, co robię dobrze, a co źle. Nie bój się wypowiedzieć swojego zdania. :)
Ze swojej strony proszę tylko o wzajemny szacunek. :)


Żeby skomentować post, nie trzeba się logować. Zachęcam także do polubienia profilu ma facebooku i obserwowania na instagramie!